|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
Patryko napisał(a): 
Skończy się tak, że w meczu ze Śląskiem James albo odda strzał życia na wagę 3 punktów, albo pośle ciasteczko do napastnika, które również zapewni im zwycięstwo.
Po meczu z Miedzią jestem sobie w stanie wyobrazić chyba każdy możliwy, czarny scenariusz.
Nie ma kasy na kontrakty, bo przecież ktoś musi utrzymywać tabun piłkarzy bez kolan. Wiem wiem, jest to szlachetne i pokazuje, że Wisła wspiera swoich piłkarzy w potrzebie. Szkoda tylko, że nie ma na to pieniędzy.
|
Podpisuje sie pod tym.
Tak będzie.
|
|