|
Przecież nigdzie nie powiedziano, że rezygnujemy z Jamesa ze względu na finanse.
Sugeruje się tylko, że nie stawia Wisły na pierwszym miejscu.
Rozumiecie?
Gdyby James publicznie jarał się Wisłą i posyłał kibicom serduszka, nie byłoby problemu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|