Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8277
Stary 30.06.2025, 21:46
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
(...) ale jak właściciel klubu obiecuje statement, zresztą nie pierwszy raz to mógłby przedstawić jak wygląda sytuacja właścicielka i to nie tylko od strony Kwietnia.
Ale po co?
Żeby wyjść na poważnego?
Przecież on już osiągnął, co chciał, a mianowicie, że wszyscy traktują go jak oderwanego od rzeczywistości.
Praktycznie wszyscy kibice już reagują wzruszeniem ramion na wszystkie jego wypowiedzi, oprócz tych, za które się wstydzą.

A tak musiałby grać rolę jakiegoś normalnego biznesmena, który ma plan, zaplecze finansowe i strukturalne, mądrych doradców.
Po co? Lepiej, żeby nikt wiele po nim się nie spodziewał.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując