Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8274
Stary 30.06.2025, 21:36
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Do 30.06 mieliśmy poznać odpowiedź co dalej oraz co z WK? chyba wszyscy wiemy, że gówno z tego będzie, ale czy była jakaś oficjalna informacja? coś cicho w mediach..
JA PIER-DO-LĘ. Wy jesteście z tym Kwietniem tak żałośni, że to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Gdyby Kwiecień był kobietą to byście już dawno mieli sądowy zakaz zbliżania się.

On się bawi, a Was ma w dupie, podobnie jak Wisłę.

Jest cicho w mediach bo temat został przewałkowany do urzygu, wszystkie kliki na debilach zostały zebrane, sezon ogórkowy się skończył i wreszcie można pisać o tym czy reprezentant Wysp Wielkanocnych zostanie sprowadzony przez Wisłę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując