sevenheaven napisał(a):

|
Do 30.06 mieliśmy poznać odpowiedź co dalej oraz co z WK? chyba wszyscy wiemy, że gówno z tego będzie, ale czy była jakaś oficjalna informacja? coś cicho w mediach..
|
JA PIER-DO-LĘ. Wy jesteście z tym Kwietniem tak żałośni, że to już przechodzi ludzkie pojęcie.
Gdyby Kwiecień był kobietą to byście już dawno mieli sądowy zakaz zbliżania się.
On się bawi, a Was ma w dupie, podobnie jak Wisłę.
Jest cicho w mediach bo temat został przewałkowany do urzygu, wszystkie kliki na debilach zostały zebrane, sezon ogórkowy się skończył i wreszcie można pisać o tym czy reprezentant Wysp Wielkanocnych zostanie sprowadzony przez Wisłę.