Drozd napisał(a):

A dopuszczasz taką opcję, że co rok brakuje kasy bo część z niej idzie na spłatę starych długów, zamiast na bieżące funkcjonowanie i tą brakującą kasę dosypuje Królewski, co sprawia że stare długi powoli znikają a w ich miejsce pojawia się dług do Królewskiego?
Inna sprawa to funkcjonowanie bez kasy z Ekstraklasy zaczynamy właśnie trzeci rok takiego działania klubu, bo ostatnia wypłata była tuż po spadku i została przepalona jeszcze przez Nowaka i Dawida na min. Sapałe który pomógł nam znacząco.
Królewski zostając decyzyjnym miał manko w kasie i dalej je ma, taka jest rzeczywistość...
|
To jest moim zdaniem gotowy materiał na stand up.Drozd ty marnujesz swój talent.