Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8270
Stary 30.06.2025, 15:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A dopuszczasz taką opcję, że co rok brakuje kasy bo część z niej idzie na spłatę starych długów, zamiast na bieżące funkcjonowanie i tą brakującą kasę dosypuje Królewski, co sprawia że stare długi powoli znikają a w ich miejsce pojawia się dług do Królewskiego?

Inna sprawa to funkcjonowanie bez kasy z Ekstraklasy zaczynamy właśnie trzeci rok takiego działania klubu, bo ostatnia wypłata była tuż po spadku i została przepalona jeszcze przez Nowaka i Dawida na min. Sapałe który pomógł nam znacząco.

Królewski zostając decyzyjnym miał manko w kasie i dalej je ma, taka jest rzeczywistość...
To jest moim zdaniem gotowy materiał na stand up.Drozd ty marnujesz swój talent.
Odpowiedz cytując