|
Skonczy sie tak, ze sprawa przycichnie, zaczniemy sezon "po staremu" i po kilku dotkliwych porazkach prezesek znowu wyciagnie WK z kapelusza zeby odciagnac uwage, a "ciemny lud to kupi"
Tak wiec jesli pan Kwiecien nie chce, zeby jego nazwisko bylo wykorzystywane w celach taniej propagandy, najlepiej by bylo jakby wydal oswiadczenie.
Na prawde nie rozumiem jak to mozliwe, ze prezesek nie zostal jeszcze wywieziony na taczkach
Ostatnio edytowane przez Hufsa : 30.06.2025 o godz. 14:18.
|