|
@AS
Gdyby wszystko sprowadzało sie tylko do wysokiego napastnika to... bylibysmy juz w esa.
Byli juz u nas i Żyro 189 cm i Omrani 188 cm wzrostu.
Jesli ktos u nas w zespole robol pozytek ze swoje glowy to Rodado i Uryga. Reszta po prostu nie ma tego elementu wytrenowanego na akceptowalnym poziomie.
Do do zasady fajnie jakby sie pojawil w koncu wysoki napastnik, chocby jako alternatywa.
W ogole to pewnie niejako idealem byloby gdyby Jop mial w ogóle jakiekolwiek zalążki rywalizacji w zespole. Na dzisiaj to 8 zawodnikow ma pewny plac z braku laku.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.06.2025 o godz. 10:39.
|