FraMat napisał(a):

As:
Od dawna piszesz o tym wysokim napastniku, ale nie rozumiesz jednego - nie uwzględnia go Excel.
Jestem podobnego zdania, co Ty - większość pierwszoligowych zespołów gra silnymi dryblasami. A jeśli te dryblasy zamurują się w polu karnym to są nikle szanse, żeby taką obronę rozklepać nawet dość technicznymi jak na nasze warunki grajkami.
|
Tak wiem, nie pasuje do "stylu"
Tego wlasnie do konca nie rozumiem bo styl de facto by sie nie zmienil. Dalej wrzucalibysmy pilki tylko nie na Zwolinskiego a na - powiedzmy na potrzeby dyskusji - takiego typa
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=47317
zeby robil to:
https://youtu.be/VFZ8LwIx6kE?si=QZeQaOWPeq22FJWv&t=104
i to:
https://youtu.be/bGaabbs5ZzQ?si=GQ2PZmGSr2pfPx4J&t=272