Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24444
Stary 30.06.2025, 10:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
As:

Od dawna piszesz o tym wysokim napastniku, ale nie rozumiesz jednego - nie uwzględnia go Excel.
Jestem podobnego zdania, co Ty - większość pierwszoligowych zespołów gra silnymi dryblasami. A jeśli te dryblasy zamurują się w polu karnym to są nikle szanse, żeby taką obronę rozklepać nawet dość technicznymi jak na nasze warunki grajkami.
Tak wiem, nie pasuje do "stylu"

Tego wlasnie do konca nie rozumiem bo styl de facto by sie nie zmienil. Dalej wrzucalibysmy pilki tylko nie na Zwolinskiego a na - powiedzmy na potrzeby dyskusji - takiego typa http://www.90minut.pl/kariera.php?id=47317

zeby robil to: https://youtu.be/VFZ8LwIx6kE?si=QZeQaOWPeq22FJWv&t=104
i to: https://youtu.be/bGaabbs5ZzQ?si=GQ2PZmGSr2pfPx4J&t=272
Odpowiedz cytując