Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8248
Stary 30.06.2025, 08:02
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Na jakiej podstawie ktoś tutaj stwierdza, że wytransferujemy Dude? Przecież to jest ogórek nawet w 1 lidze. On nie potrafi zagrać paru dobrych spotkań, na tym samym poziomie. Wystarczy popatrzec w jakim wieku inne kluby sprzedają, są to 17 latkowie,18,19 czy 20latkowie, no ale 22 letni talent, który rodzi się raz na dekadę jest w Wiśle nadal młodzieńcem i nie można od niego nic wymagać.
Może dlatego ?

https://x.com/jarokrolewski/status/1...akow-porada%2F
Odpowiedz cytując