|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#8248

30.06.2025, 08:02
|
Manhunt. napisał(a): 
|
Na jakiej podstawie ktoś tutaj stwierdza, że wytransferujemy Dude? Przecież to jest ogórek nawet w 1 lidze. On nie potrafi zagrać paru dobrych spotkań, na tym samym poziomie. Wystarczy popatrzec w jakim wieku inne kluby sprzedają, są to 17 latkowie,18,19 czy 20latkowie, no ale 22 letni talent, który rodzi się raz na dekadę jest w Wiśle nadal młodzieńcem i nie można od niego nic wymagać.
|
Może dlatego ?
https://x.com/jarokrolewski/status/1...akow-porada%2F
|
|