Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8626
Stary 29.06.2025, 19:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tez na to zwróciłem. Jak na to ze gral po tak długiej przerwie to zdecydowanie pozytywnie. Widac ta jakość w wyprowadzeniu najlepsza ze stoperów.

O reszie chyba szkoda sie wypowiadac bo kazdy widzial jaki dzis to byl paździeż. Maly plus dla Kawaly czy Ziarko.

No i Wisła bez Rodado nie istnieje.
Niestety - Wisła z Rodado też nie istnieje. Przynajmniej w sensie gry.
Angel po prostu sam z siebie strzela gole, często z absurdalnych pozycji.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując