Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97128
Stary 29.06.2025, 19:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak.

Zapisz sobie od razu ten post zebys potem nie musial sie tłumaczyć, że nie potrafisz udowodnić swojej zadnej bzdurnej tezy.
Przecież udowodniłem. Masz nawet nazwiska, reszte kibice Wisły znają.

Chcesz przykład z drugiej strony? Młody Buksa. Gdyby stąd nie uciekł to Ty i Tobie podobni bredzilibyście że to wina Wisły, że zmarnowaliśmy jego wielki talent. A on po prostu miał bardzo nisko zawieszony sufit, tylko szybko do niego doszedł...

Mam Ci też przypomnieć Twoją tyradę o tym jak to się nie poznaliśmy na Gruszkowskim a on idzie teraz do Ekstraklasy? No i co on w tej Ekstraklasie pograł? Nadal mamy go żałować?

@Witalis - Tobie się wydaje że:
a) Duda przez kolejne sezony przez przypadek kopie się po czole
b) kupujący to debile.

Potencjał sprzedażowy Kacpra opisał bardzo trafnie Knura w "Studio Reymonta" - kluby które mogłyby nim być zainteresowane nie stać na płacenie za niego pieniędzy.

Można go było sprzedać, była oferta za 600 tys. złotych. Teraz już nikt tyle nie zapłaci. Czas działa na jego niekorzyść.

Tak jak napisał Kurz - tylko cud może tu coś zmienić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.06.2025 o godz. 19:55.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując