Patryko napisał(a):

Jeszcze mielibyśmy mu płacić, żeby się mógł tutaj odbudować i potem znowu nas wydymać?
|
Odbudować? Co to za mydlące oczy określenie. Musiałby mieć co odbudowywać. 2000 to pobory piłkorza w 3 lidze może faktycznie na tyle nie zasługuje
