Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24433
Stary 29.06.2025, 18:06
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze mielibyśmy mu płacić, żeby się mógł tutaj odbudować i potem znowu nas wydymać?
Odbudować? Co to za mydlące oczy określenie. Musiałby mieć co odbudowywać. 2000 to pobory piłkorza w 3 lidze może faktycznie na tyle nie zasługuje
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując