Co to za nowa bzdura? A kto tu postuluje odbudowywanie akurat piłkarzy takich jak Omrani, wynajdywanych przez fatalnie działające algorytmy Królewskiego? Kto na takim czymś (czyli na wynalazkach sztucznej inteligencji Królewskiego zamiast na kontaktach porządnego dyrektora sportowego) chce opierać politykę kadrową? Wolfy też nic takiego nie mówił!
Co to w ogóle za manipulacyjne zestawienie Duda-Omrani?
Ja cały czas piszę o sprowadzaniu starannie wyskautowanych obcokrajowców z niższych lig takich krajów jak Hiszpania, Francja, Włochy itd. którzy
w większości już na wstępie biją wyszkoleniem, jakością, możliwościami i przydatnością niemal cały ten nasz krajowy szrot, na czele z Olejarkami, Sapałami, Biedrzyckimi czy innymi młyńsko lub starzyńskopodobnymi grajkami. Tak, w tym i Dudę również, o Sukiennickim czy różnych krajowych personalnych rojeniach Karheropa nie wspominając.
Ci pierwsi się w Wiśle wiele razy sprawdzają, ci drudzy prawie nigdy. Dlatego nie ma między nimi i między politykami nakierowanymi na jeden lub drugi wektor żadnego znaku równości.