Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97126
Stary 29.06.2025, 15:29
Co to za nowa bzdura? A kto tu postuluje odbudowywanie akurat piłkarzy takich jak Omrani, wynajdywanych przez fatalnie działające algorytmy Królewskiego? Kto na takim czymś (czyli na wynalazkach sztucznej inteligencji Królewskiego zamiast na kontaktach porządnego dyrektora sportowego) chce opierać politykę kadrową? Wolfy też nic takiego nie mówił!

Co to w ogóle za manipulacyjne zestawienie Duda-Omrani?

Ja cały czas piszę o sprowadzaniu starannie wyskautowanych obcokrajowców z niższych lig takich krajów jak Hiszpania, Francja, Włochy itd. którzy w większości już na wstępie biją wyszkoleniem, jakością, możliwościami i przydatnością niemal cały ten nasz krajowy szrot, na czele z Olejarkami, Sapałami, Biedrzyckimi czy innymi młyńsko lub starzyńskopodobnymi grajkami. Tak, w tym i Dudę również, o Sukiennickim czy różnych krajowych personalnych rojeniach Karheropa nie wspominając.

Ci pierwsi się w Wiśle wiele razy sprawdzają, ci drudzy prawie nigdy. Dlatego nie ma między nimi i między politykami nakierowanymi na jeden lub drugi wektor żadnego znaku równości.
Ostatnio edytowane przez Markus : 29.06.2025 o godz. 17:55.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując