|
Dla mnie największym sygnałem ostrzegawczym na linii Socios - Klub jest to, że Sociosy nie są w stanie sprzeciwić się pewnym głupim decyzjom.
A co gdyby Socios powiedziało - słuchaj Prezesie - przedstaw nam trzyletni plan redukcji długu przy założeniu pozostania w 1 Lidze, inaczej te dwa miliony (kwota z głowy), które wpłacamy rocznie zobaczysz jak świnia niebo. Co więcej, dwa miliony wypłacane będą w transzach, warunkowane osiągnięciem kamieni milowych tego planu. Mieliście być głosem kibiców, a jesteście przedłużeniem ucha prezesa.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|