Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8242
Stary 29.06.2025, 12:59
Dla mnie największym sygnałem ostrzegawczym na linii Socios - Klub jest to, że Sociosy nie są w stanie sprzeciwić się pewnym głupim decyzjom.

A co gdyby Socios powiedziało - słuchaj Prezesie - przedstaw nam trzyletni plan redukcji długu przy założeniu pozostania w 1 Lidze, inaczej te dwa miliony (kwota z głowy), które wpłacamy rocznie zobaczysz jak świnia niebo. Co więcej, dwa miliony wypłacane będą w transzach, warunkowane osiągnięciem kamieni milowych tego planu. Mieliście być głosem kibiców, a jesteście przedłużeniem ucha prezesa.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując