Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97123
Stary 29.06.2025, 09:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No właśnie na tym polega jedna z metod manipulacji jaką stosujesz. Bardzo prymitywnej i głupiej.
(..)
Kłamcy tacy jak Ty, używając słowa "odbudować" względem przypadkowego szrotu z marnym CV próbują sugerować że jest tam jakiś potencjał. Tyle że on zwykle istnieje tylko w Twojej wybujałej wyobraźni.

Stąd bzdury o tym że Duda ćwiczy akurat inne elementy niż strzał, ale jak zacznie go ćwiczyć to ho, ho! Łagodzą Twój prywatny dusonans poznawczy i odpowiadają na wcześniejsze bzdury o "inwestycji".


Dokładnie. Bierzemy losowy szrot odsiany przez lepsze kluby (jak Sukiennicki) i wierzymy że oni go przeoczyli, ale u nas pokaże wszystko to czego nie pokazał nigdzie indziej.

Zwykle jednak okazuje się że on żadnego ukrytego talentu nie ma, co tacy jak Karherop zwalają na karb tego że niby "nie rozwinęliśmy" szrociarza. "Ilu to u nas przepadło" - jojczą co sezon. No mnóstwo leszczy bez dryblingu, strzału i dośrodkowania okazało się nagle ich nie zdobyć tylko dlatego bo założyli trykot z białą gwiazdą na piersi. A takich rzeczy już się nie uczy dwudziestokilkulatków.
Dlatego Moskal "nie odbudowałby" Janczukowicza. Nie było czego...

Ale Karherop ma już rozwiązanie - trzeba szrot kupować wcześniej! To nie to że taki Górnik Zabrze, zasilany z miasta ma nieograniczony w sumie budżet, bo długi w końcu się spłaci z publicznych pieniędzy "na reklamę".

No ręce opadają...
Tak.

Zapisz sobie od razu ten post zebys potem nie musial sie tłumaczyć, że nie potrafisz udowodnić swojej zadnej bzdurnej tezy.
Odpowiedz cytując