Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97116
Stary 28.06.2025, 21:22
Percepcja, że w Wiśle zawodnicy przepadają i się nie rozwijają wg mnie wynika głównie z tego, że po prostu przez nasz klub w ostatnich lat przewija się spora ilość słabych piłkarzy, w stosunku do których mamy nierealistyczne oczekiwania. Mikulec, Rodado, Baena czy Igbekeme jakość nie przepadli. Duda co by o nim nie mówić też nie ma większych problemów, żeby grać, jak jest zdrowy. Na dobrego piłkarza nie trzeba chuchać i dmuchać, żeby dobrze wyglądał na boisku.

Co do celów transferowych to dużo bardziej prawdopodobne jest sprowadzenie dobrego obcokrajowca niż Polaka. Tak było, jest i będzie w najbliższej przyszłości. Szkolimy kiepsko, dobry rodzimych piłkarzy jest mało i kosztują nieproporcjonalnie dużo do umiejętności. Stawianie na siłę na Polaków w takich realiach transferowych to po prostu strzelanie sobie w kolano.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując