Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8227
Stary 28.06.2025, 17:30
OnizukaTSW napisał(a):Wyświetl post
To że ktoś nie jest w Socios, nie oznacza od razu że nie jest kibicem Wisły. Można chodzić na mecze Wisły i być krytycznie nastawionym do Królewskiego i jego poczynań, chyba że jesteś już tak ograniczony że tego nie ogarniasz.

PS. A do Socios nie zamierzam wstępować właśnie z tego samego powodu, drugi też jest taki, że nadal tam są osoby z rozdania z czasów SKWK. Niemniej na mecze Wisły chodzę regularnie, co roku kupuję karnet, regularnie też kupuję pamiątki klubowe.
Można też należeć do Socios, być krytycznym wobec części działań Królewskiego, ale jednak reagować, jeśli kolportowane są nieprawdziwe informacje na jakiś temat. A czy mnie nazwiesz w związku z tym marionetką, bo akurat moja opinia nie pokrywa się z Twoją? Trudno, przeżyję.

Wejdź proszę na naszą stronę, zerknij w comiesięczne raporty finansowe/sprawozdania, sprawdź co zrobiliśmy i oceń, czy działamy jak wspomniana przez Ciebie organizacja. Gdy po 7 latach działalności słyszę o SKWK jako powodzie nieprzystąpienia do Socios, to już tylko pozostaje wzruszyć ramionami.
Odpowiedz cytując