Drozd napisał(a):

|
No i chyba całą połówkę zagrał Kutwa dużo pewniejszy niż Biedrzycki
|
Tez na to zwróciłem. Jak na to ze gral po tak długiej przerwie to zdecydowanie pozytywnie. Widac ta jakość w wyprowadzeniu najlepsza ze stoperów.
O reszie chyba szkoda sie wypowiadac bo kazdy widzial jaki dzis to byl paździeż. Maly plus dla Kawaly czy Ziarko.
No i Wisła bez Rodado nie istnieje.