Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
Od: 09.2018
Offline
#
8222
28.06.2025, 14:04
Nie był, bo on tak twierdził? Już dość poznaliśmy Jarka, by w to wątpić.
To tak jakby mówic, że Urfer proponował pozostanie Mandziarze, bo sam sobie nie poradzi z klubem.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 28.06.2025 o godz. 14:08.
adfurle
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adfurle
Znajdź inne posty napisane przez adfurle