serek.c2 napisał(a):

A pisz sobie co tam Ci się człowieku podoba, mam to generalnie gdzieś
|
Czyli to drugie. Tak myślałem.
A pisał będę. Choćby po to żeby pokazać kto do końca robi za rzecznika prasowego Słońca Karpat. To się przyda jak to się wszystko wyp… To ważne, żeby potem było wiadomo kto gdzie stał i komu to co nadejdzie zawdzięczamy.