|
Kolejny bardzo słaby sparing w wykonaniu Wisły.
Nasz gol padł po pięknym strzale z dużej odległości Rodado. Poza tym nie zagroziliśmy specjalnie Puszczy.
Straciliśmy po beznadziejnym zachowaniu Krzyżanowskiego (stał jak kretyn kryjąc powietrze) i Chickana - kolejna wpuszczona szmata na jego konto.
Duda pokazał jak beznadziejnie ma ułożoną stopę - dwa jego strzały były słabo bite, ale za to obok bramki.
Dziedzic dramatycznie słaby, raz prawie wypracował setkę Puszczy, poza tym podania do tyłu i strzał w środek bramki.
Nowy Holender miał mało czasu żeby coś pokazać, niczego nie zawalił, nic nie graliśmy w ataku, Puszcza też nie pchała się jego stroną.
Trochę lepiej wyglądał dziś Colley.
Bez Rodado ta drużyna będzie walczyć o utrzymanie.
Z ciekawostek - Szot był jednym z najlepszych w pomocy po zmianie, rozegrał najlepszą akcję po której było blisko gola dla Wisły - obrońca zdołał lekko podbić piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.06.2025 o godz. 11:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|