Karherop napisał(a):

|
Przypomnij takze ze wciskalem do Wisły Antonika 2 lata temu, ale o tym już raczyles zapomnieć?
|
Chłopie, jakby chcieć zrobić Twoją kompilację the best of "chujowy ale z Polski" to trzeba by książkę napisać.
Janczukowicz - mówi Ci coś to nazwisko?

Młody, zdolny skrzydłowo-pomocnik, nikt nie gra tylu meczy w spadającym z ligi ŁKS-ie przypadkowo

Szywacz?
Idź Pan w ..., nikt tu nie ma tyle czasu wolnego
