Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97100
Stary 28.06.2025, 10:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij takze ze wciskalem do Wisły Antonika 2 lata temu, ale o tym już raczyles zapomnieć?
Chłopie, jakby chcieć zrobić Twoją kompilację the best of "chujowy ale z Polski" to trzeba by książkę napisać.

Janczukowicz - mówi Ci coś to nazwisko? Młody, zdolny skrzydłowo-pomocnik, nikt nie gra tylu meczy w spadającym z ligi ŁKS-ie przypadkowo
Szywacz?

Idź Pan w ..., nikt tu nie ma tyle czasu wolnego
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.06.2025 o godz. 10:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując