Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8621
Stary 25.06.2025, 16:41
Ciężko ocenić poszczególnych piłkarzy, bo do wyniku 2:0 graliśmy na drugi skład Termalici i byliśmy o wiele lepsi. Zabłysnął Baniowski, solidnie wyglądał Staszak. Ertlhaler przeciętnie. Ale w drugiej połowie my graliśmy bez środka pomocy. I to sprawiło, że Termalika przez 15-20 minut nas gniotła, aż strzeliła drugą bramkę z karnego. Indywidualnie każdy defensor z drugiej połówki wyglądał fatalnie, no ale jak przed nimi na środku pomocy grał słabiutki Dziedzic i młody Kawała (skrzydłowy, który 1. połowę zagrał w ataku, a drugą w środku pola) to ciągle był smród i nawet lepsi obrońcy by temu nie zażegnali.
Odpowiedz cytując