Manhunt. napisał(a):

|
Legia sprzedała 17 latka za milion euro+% od następnego, Żabole za 17 letniego Sarapate mają dostać 4 mln euro, Korona sprzedaje 22 letniego Fornalczyka za 1.5 mln euro, cracovia sprzedaje 18 latka za 2 mln euro. A my ....a nikogo nie potrafimy wytransferować. Dłużej nie wymagajmy od młodych dobrej gry, statystyk, pokazywania się. No ale wiadomo zamiast na młodzież i inwestycje w akademie to wolimy przepalac hajs na łasickich, baenki, duarte jaroszki. Talent, który rodzi sie raz na dekade zaraz będzie miał 22 lata, a nic sobą nie prezentuje, nie potrafi zagrać paru równych spotkań, o reszcie szkoda gadać. Z tak słabą polityką transferową my zawsze będziemy przynosic straty.
|
nie szkolimy
to nie transferujemy
proste
kiedyś (za moich młodych lat) Wisła stała pracą z młodzieżą
wystarczy wspomnieć, MP 1978 i to jaki % ze składu to byli wychowankowie
inne czasy, inna piłka, inny świat
i to se ne vrati
ps. Duda Dudą, a popatrz na Buksę Aleksandra. To dopiero jest dramat piłkarski
