Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97020
Stary 25.06.2025, 08:50
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Legia sprzedała 17 latka za milion euro+% od następnego, Żabole za 17 letniego Sarapate mają dostać 4 mln euro, Korona sprzedaje 22 letniego Fornalczyka za 1.5 mln euro, cracovia sprzedaje 18 latka za 2 mln euro. A my ....a nikogo nie potrafimy wytransferować. Dłużej nie wymagajmy od młodych dobrej gry, statystyk, pokazywania się. No ale wiadomo zamiast na młodzież i inwestycje w akademie to wolimy przepalac hajs na łasickich, baenki, duarte jaroszki. Talent, który rodzi sie raz na dekade zaraz będzie miał 22 lata, a nic sobą nie prezentuje, nie potrafi zagrać paru równych spotkań, o reszcie szkoda gadać. Z tak słabą polityką transferową my zawsze będziemy przynosic straty.
nie szkolimy
to nie transferujemy
proste

kiedyś (za moich młodych lat) Wisła stała pracą z młodzieżą
wystarczy wspomnieć, MP 1978 i to jaki % ze składu to byli wychowankowie

inne czasy, inna piłka, inny świat
i to se ne vrati

ps. Duda Dudą, a popatrz na Buksę Aleksandra. To dopiero jest dramat piłkarski
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując