|
Legia sprzedała 17 latka za milion euro+% od następnego, Żabole za 17 letniego Sarapate mają dostać 4 mln euro, Korona sprzedaje 22 letniego Fornalczyka za 1.5 mln euro, cracovia sprzedaje 18 latka za 2 mln euro. A my ....a nikogo nie potrafimy wytransferować. Dłużej nie wymagajmy od młodych dobrej gry, statystyk, pokazywania się. No ale wiadomo zamiast na młodzież i inwestycje w akademie to wolimy przepalac hajs na łasickich, baenki, duarte jaroszki. Talent, który rodzi sie raz na dekade zaraz będzie miał 22 lata, a nic sobą nie prezentuje, nie potrafi zagrać paru równych spotkań, o reszcie szkoda gadać. Z tak słabą polityką transferową my zawsze będziemy przynosic straty.
|