wolfy napisał(a):

I
Umówmy się - nie masz żadnych merytorycznych argumentów, jedyne co możesz to grać na emocjach i bawić się w tanią demagogię. "Goku zawiódł bo zajęliśmy 10-te miejsce". A Fernandez zawiódł bo nas nie wniósł na plecach do Ekstraklasy...
(...)
Serio nie możemy sami przed sobą przyznać że się osłabiliśmy? Musimy tworzyć jakieś paranoiczne i sekciarskie wywody?
|
Umowmy się ze im dluzsze epopeje piszesz tym metniejsze sa Twoje tlumaczenia.
Kadra 24/25 byla slabsza od kadry 23/24 - czy to Twoje oficjalne stanowisko? Uwazam ze w oddaniu Goku bylo wiecej sensu bo zwyczajnie do nas nie pasował i sam chcial od nas odejść.
24/25 - 63 pkt wygraliśmy 18 spotkan 63 bramki strzelone
23/24 - 50 pkt wygralismy 13 spotkań 62 bramki strzelone
Tak, bramek Goku zabraklo, dobrze ze w 23/24 nie zabrakło