Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96998
Stary 24.06.2025, 12:01
Arked napisał(a):Wyświetl post
Goku to świetny przykład pokrętnych tłumaczeń i tworzenia wirtualnej rzeczywistości wokół odejścia zawodnika, które było oczywistym sportowym osłabieniem. Dziwiło mnie to jak ochoczo się go pozbyliśmy i jak łatwo przyszło to niektórym z nas zaakceptować, albo nawet być z tego zadowolonym (że niby Kwiecień nas od niego "uwlonił"!?). Natomiast zgodnie z oczekiwaniami NIKT go skutecznie nie zastąpił. Bramek, które mógł strzelić boleśnie zabrakło.
Dokładnie.

Po prostu większość woli (wbrew faktom i liczbom) się oszukiwać niż przyznać że tak - ściągamy coraz gorszych piłkarzy.

Plus idioci którzy własne frustracje przerzucają na piłkarzy nie patrząc kto ile dał drużynie, tylko względem narodowości, wieku albo ponieważ ktoś irytuje swoją grą.

Casus Baeny - obiektywnie nasz najlepszy skrzydłowy w poprzednim sezonie, a jakie mentalne fikołki wykonywały cymbały na tym forum żeby temu zaprzeczyć to wręcz przechodzi ludzkie pojęcie. "Boiskowy idiota", "zawodnik z jednym zwodem" etc.

To samo było z Nikim Villarem, jakie tu bzdury na jego temat pisano...
Co łączy tych dwóch zawodników? Awansowali do Ekstraklasy.
Niestety, zrobili to indywidualnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2025 o godz. 12:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując