Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96996
Stary 24.06.2025, 11:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Każdy transfer mozna sprowadzic do rangi niewiadomej.

Najwieksza niewiadoma beda jednak zawsze piłkarze zza granicy, tym bardziej jeśli pierwszy raz opuszczaja kraj urodzenia.

Ligowi wyrobnicy to "najpewniejsze" transfery, ale i najmniej mogą nas pozytywnie zaskoczyć. Przynajmniej znane sa ich glowne wady

U Goku był problem z psychika, odpornowcia na stresi, mimo wszystko z wiekiem powinno byc mu łatwiej, ale jak widać bylo tylko gorzej.
W przypadku Goku problemem były odklejone oczekiwania większości kibiców, podsycane przez usłużne krakowskie media i samego Królewskiego. Teraz u kilku osób jest dysonans poznawczy pomiędzy własną nienawiścią i jadem a obiektywnymi faktami (gole i asysty).

Sam pisałeś że Duarte to może być lepszy Goku. Do jego liczb się nawet nie zbliżył. Pamiętam jak Ty i kilka osób tutaj jechaliście też po Fernandezie którego rzekomo miał zastąpić.

Goku NIE BYŁ niewiadomą. Zagrał bardzo dobry sezon. TO ŻE TAŃSZY I GORSZY PIŁKARZ NIE ZASTĄPIŁ 1 DO 1 ZNACZNIE DROŻSZEGO I LEPSZEGO NIE ZNACZY ŻE NIE WYPALIŁ, TO WASZE OCZEKIWANIA BYŁY ODKLEJONE.

Jeżeli ktoś uważa że Eithaler będzie nam sam wygrywał mecze to jest debilem i późniejsze jego emocjonalne wysrywy o parówach można olać.

Fernandez potrafił sam wygrywać mecze, miał tylko jeden malutki feler - był dla nas o wiele za drogi. Goku był dużo tańszy i gorszy. Trzeba być idiotą żeby nie zauważyć gdzie od początku leżał problem.

@emjot - ja Krykuna kojarzę, strzelił nam nawet gola. Nie poradził sobie w Ekstraklasie (znów - trzeba być debilem żeby nie rozumieć że piłkarz na krzywej wznoszącej do nas nie przyjdzie), ale zna pierwszą ligę i nieźle sobie w niej radził.
Znowu - jeżeli ktoś oczekuje piłkarza lepszego (albo na poziomie) Fernandeza i Muli to jest idiotą i swoje rozczarowanie zawdzięczać będzie tylko sobie.

Nasz skład jest systematycznie, co roku osłabiany. Albo to nadrobimy grą zespołową i ustawieniem (moim zdaniem Jop jest na to za głupi), albo będzie to bardzo wyraźnie widać w wynikach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2025 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując