|
Dlatego żeby kadra miala rece i nogi to tych obecnie 17-18 zawodnikow z pola to zdecydowanie za mało.
Caly lipiec będzie tu jeszcze ruch jak w ulu. Pewnie lacznie z 8 nowych nazwisk trzeba sie będzie nauczyć.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.06.2025 o godz. 09:54.
|