wolfy napisał(a):

|
Krykun też nie jest niewiadomą, co nie znaczy że to dobry transfer.
|
Nie wypadal z o obiegu ekstraklasy a to już coś.
Jesli wciagamy go z mysla o ławce i rywalizacji - to ok
Jeśli z mysla ze bedzie gral pierwsze skrzypce - no nie
Nawet jeśli to kopia Kissa, to ma lepsze warunki fizyczne. No i raczej gra z lewej strony