Drozd napisał(a):

K... ma przyjść chłop z ligi ze dwa razy lepszej niż nasza Ekstraklasa, a tutaj szukanie argumentów z dupy że to musi być jakiś kołek. Standard. Pamiętam jak tutaj forumowe eksperty pluły na Mikulca jeszcze zanim przyszedł, bo z drugiej ligi. Statystykami to sobie można nos wytrzeć. Jedno jest pewne jeżeli uczył się grać w piłkę w Holandii to potrafi ją kopać dużo celniej niż 90% naszych rodzimych produktów PMS, a czy w naszych warunkach się sprawdzi to się okaże w praniu.
|
Kiakos, Ring (kilka lat temu grał) też mieli całkiem niezłe CV, a tutaj się nie sprawdzili. Co do tego Lelievelda - równie dobrze może się sprawdzić, a równie dobrze może okazać się szrotem lub przeciętniakiem. Ma swoje atuty - może grać na kilku pozycjach, trochę tych meczów w Eredivisie zagrał, ale jako boczny obrońca/skrzydłowy ma marne statystyki jeżeli chodzi o ilość goli i asyst, do tego ten cały Waalwijk stracił zdecydowanie najwięcej bramek w lidze. Erlthalter też jest niewiadomą.