|
Z tego co widze on gral Waalwijku na wszystkich możliwych pozycjach w defensywie, ale wiekszosci była w bloku obronnym jako stoper w czworce lub trojce. Bylo tez sporo spotkan na pozycji Jarocha, kilka na wahadle. Ogolnie chyba tam co chwile zmieniano koncepcje co grac, bo i wyniki sie nie zgadzaly.
Niemniej grajac wiekszosc spotkan jako stoper to nic dziwnego ze mniej dosrodkowywal niz Jaroch.
Gral w zasadzie wszystko do konca, mimo kończącego sie kontraktu, więc byc moze nie jest az takim paralitykiem.
|