Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96968
Stary 23.06.2025, 08:30
As napisał(a):Wyświetl post
Moze druzyna byla taka z rodzaju "postaw autobus i laga na szybkiego". Chlop fizycznie mogl nie miec okazji do zrobienia tych lidzb.
Jako ze to spadkowicz to zgaduje, ze chlop nie mial tylu okazji do dosrodkowan lub wbiegania w pole karne co Jaroch.

Trudno oceniac po liczbach nie wiedzac, co dokladnie grala jego druzyna.
To ma sens. Zatrudnić gościa, który do tej pory grał zupełnie inaczej niż ma grać u nas i się modlić żeby umiał grać jak my chcemy. To wygląda jak scouting Wisły Kraków.
Odpowiedz cytując