Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96965
Stary 23.06.2025, 05:50
As napisał(a):Wyświetl post
Moze druzyna byla taka z rodzaju "postaw autobus i laga na szybkiego". Chlop fizycznie mogl nie miec okazji do zrobienia tych lidzb.
Jako ze to spadkowicz to zgaduje, ze chlop nie mial tylu okazji do dosrodkowan lub wbiegania w pole karne co Jaroch.

Trudno oceniac po liczbach nie wiedzac, co dokladnie grala jego druzyna.
No to niezbyt wychodził im ten autubus, skoro stracili 74 bramki w 34 meczach (zdecydowanie najgorszy wynik w lidze).
Odpowiedz cytując