Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96957
Stary 22.06.2025, 11:41
Czyli u nas po staremu. Jednego ogóra zastępujemy kolejnym i tak bez końca. Swoją drogą nasz aktualny stan posiadania kadry pierwszego zespołu jest iście mocarny. Na prawdę tkwienie u sterow z tym właścicielami niczym dobrym się dla nas nie skończy. Przecież wychodzi na to że za czasów ekipy ratunkowej dlug zamiast się zmniejszać urósł i nadal rośnie. Nie wiem w tej sytuacji kto wymyślił sobie ze Kwiecień w to wejdzie, w przeciwieństwie do Jarka on ma głowę na karku.
Odpowiedz cytując