|
Czyli u nas po staremu. Jednego ogóra zastępujemy kolejnym i tak bez końca. Swoją drogą nasz aktualny stan posiadania kadry pierwszego zespołu jest iście mocarny. Na prawdę tkwienie u sterow z tym właścicielami niczym dobrym się dla nas nie skończy. Przecież wychodzi na to że za czasów ekipy ratunkowej dlug zamiast się zmniejszać urósł i nadal rośnie. Nie wiem w tej sytuacji kto wymyślił sobie ze Kwiecień w to wejdzie, w przeciwieństwie do Jarka on ma głowę na karku.
|