Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia
Offline
#
96956
22.06.2025, 10:38
Jak na bocznego obrońcę, to ma kiepskie statystyki. W poprzednim sezonie zaliczył zero goli i asyst. W wcześniejszych sezonach pod tym względem było nieco lepiej, ale też słabo.
OnizukaTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do OnizukaTSW
Znajdź inne posty napisane przez OnizukaTSW