wolfy napisał(a):

|
To jeszcze ciekawostka - ten Holender grał jako prawy obrońca, prawy stoper oraz na obu skrzydłach.
|
widziałem na rozpisce na transfermarkt, ale nie chciało mi się sprawdzać w ilu meczach grał jako prawy boczny a ile jako pomocnik
z tego co gdzieś tam latało, to wynika, że on na wahadle biegał