Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96952
Stary 22.06.2025, 10:11
emjot napisał(a):Wyświetl post
raczej nikt hobbistycznie nie ogląda dołu Eredivisie
rozpoznanie w boju będzie i tyle
miejmy nadzieję, że potrafi bronić - bo to, że nie potrafi grać do przodu już wiemy (Kiakos niby potrafił tyle, że bronić nie bardzo...)
To jeszcze ciekawostka - ten Holender grał jako prawy obrońca, prawy stoper oraz na obu skrzydłach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując