wolfy napisał(a):

Ten cały Holender pewnie po spadku jest u nich spalony. Z CV wygląda na ogóra, żelaznej defensywy to tam nie mieli.
Zobaczymy jak wypadnie na tle Jarocha.
|
raczej nikt hobbistycznie nie ogląda dołu Eredivisie

rozpoznanie w boju będzie i tyle
miejmy nadzieję, że potrafi bronić - bo to, że nie potrafi grać do przodu już wiemy (Kiakos niby potrafił

tyle, że bronić nie bardzo...)