doktor granat napisał(a):

|
Podają, że sto kilkanaście meczów- 2g/8a, nie są to też statystyki asa ofensywy. Ano zobaczymy (albo nie).
|
wolę obrońcę który umie bronić
niż tego co daje asysty z przodu a z tylu ogrywa go byle cieć
ps. jak odjedzie Rodado to "braki" z przodu będą jeszcze większe. Tym bardziej potrzebni są obrońcy, którzy znają się na swojej robocie