|
Taki efekt moglibyśmy osiągnąć tylko zwiększając ilość graczy defensywnych w składzie i co za tym idzie sposób gry. Nie stać nas na obrońców, którzy w czterech będą bronić za sześciu. Naszym sposobem na to w zeszłym sezonie była dominacja na boisku i przez to mała ilość sytuacji przeciwników. Sposobem, który działał wystarczająco dobrze (najniższe xG rywali w całej lidze), ale ofensywa niestety nie dowiozła przez braki w jakości w wykończeniu. Bramkarze też nam niestety nie pomagali.
Ostatnio edytowane przez Arked : 21.06.2025 o godz. 21:49.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|