|
Ja to bym chciał, żeby obrona na nowy sezon została zbudowana w oparciu o graczy, którzy przede wszystkim zabezpieczają tyły.
Wolę, żebyśmy wygrywali seriami 1-0 (wiem, wiem, optymistycznie), niż raz wygrali 5-0, żeby zaraz potem przegrać 0-1 z murarzami, po obcince któregoś z naszych obrońców.
Jaroch powinien być żelaznym rezerwowym, a nie graczem pierwszego wyboru :/
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|