Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96946
Stary 21.06.2025, 21:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dół (a juz w ogole spadkowicze) Eriedivisie jest dość słaby, wiele drużyn mialoby problem z beniaminkami ekstraklasy.

Odpali lub nie. Pewnie cos soba prezentuje, ale glowna zagadka jest jaka bedzie dla niego aklimatyzacja. Jaroch latwo placu nie odda.

Na papierze powiedzmy że taki ruch na plus, choc spodziewalem się na PO kogos z polskiego podwórka.
Jak gość okaże się lepszy od Jarocha to J stanie się uniwersalnym graczem na po, lo i na stoperze.
Zostanie Wiślackim Nacho
Odpowiedz cytując