Patryko napisał(a):

|
Wiadomo, że Eredivisie to liga z innej galaktyki w porównaniu do I ligi u nas, ale ten Walwijk miał w tym sezonie stosunek bramek 44:74. Oby to nie był kolejny Kiakos, który o obronie nie ma pojęcia.
|
Podają, że sto kilkanaście meczów- 2g/8a, nie są to też statystyki asa ofensywy. Ano zobaczymy (albo nie).