krysztal napisał(a):

|
przyszedł z misja zastąpienia Carbo.Pewnie miałby tych minut więcej ale ten drugi właśnie wracal po kontuzji i dostawał minuty.Jak sam widzisz po tabelce która wkleiłeś Poletanovic był prawie całą rundę do dyspozycji a chyba nie będziesz zgrywał głupka i udawał że nie pamiętasz po jakim wejściu doznał urazu.
|
dokładnie, patrząc jeszcze na te statystyki rzuca mi się jedna rzecz.. Poletanovic nie zagrał w 4 meczach z czego 2 przegraliśmy, a w jednym zremisowaliśmy, gdy grał bardzo krótko.. jeszcze będziemy płakać, chyba nikt nie wierzy, że ściągniemy kogoś lepszego