Karherop napisał(a):

Ten Skrobanski co sie będzie jeszcze leczyl 9 miesięcy?
Dajcie spokoj z Żemło, to nie jest typ obroncy jakiego potrzebujemy
|
kolega nie zrozumiał
to są dywagacje o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą
lub na odwrót
osobiście wolę mieć Żemłę na ławce niż Skrobańskiego na L4
no ale jarozbawisłę już wybrał
tak, że tak