Patryko napisał(a):

Od momentu transferu rozegrał u nas jeden cały mecz.

Też uważam jego odejście za sporą stratę, szczególnie w lidze, gdzie dobrze wykonany stały fragment jest na wagę złota. Jednak biorąc pod uwagę powyższą tabelkę, jestem w stanie zrozumieć decyzję pionu sportowego. Zakładam, że mało nie zarabiał, a przyszedł tu stricte z misją zrobienia awansu.
|
przyszedł z misja zastąpienia Carbo.Pewnie miałby tych minut więcej ale ten drugi właśnie wracal po kontuzji i dostawał minuty.Jak sam widzisz po tabelce która wkleiłeś Poletanovic był prawie całą rundę do dyspozycji a chyba nie będziesz zgrywał głupka i udawał że nie pamiętasz po jakim wejściu doznał urazu.