Patryko napisał(a):

|
Żemło to jest taka gorsza wersja Biedrzyckiego. Nie słyszałem, abyśmy mieli zmieniać taktykę na defensywną, złożoną z 9 cepów do łamania nóg, więc dla piłkarzy takich jak Żemło miejsca raczej nie będzie.
|
nie mamy łamacza nóg w pomocy (bo gramy krakosko piłkę)
to przydałby się w obronie
a czy on lepszy czy gorszy od Biedrzyckiego, to nie ma żadnego znaczenia
zwłaszcza, że na papierze mamy z 6 środkowych (Kutwa, Skrobański, Biedrzycki, Uryga, Colley, Łasicki)