Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96922
Stary 20.06.2025, 16:58
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żemło to jest taka gorsza wersja Biedrzyckiego. Nie słyszałem, abyśmy mieli zmieniać taktykę na defensywną, złożoną z 9 cepów do łamania nóg, więc dla piłkarzy takich jak Żemło miejsca raczej nie będzie.
nie mamy łamacza nóg w pomocy (bo gramy krakosko piłkę)
to przydałby się w obronie

a czy on lepszy czy gorszy od Biedrzyckiego, to nie ma żadnego znaczenia
zwłaszcza, że na papierze mamy z 6 środkowych (Kutwa, Skrobański, Biedrzycki, Uryga, Colley, Łasicki)
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując