|
Z tym Żemło to wcale nie byłby głupi manewr, chociaż pewnie większość by to wyśmiała. Typowy I-ligowy zabijaka i naprawdę solidny. Zastanawiam się, czy gdyby info o jego odejściu z Odry pojawiło się dwa dni wcześniej to Jarunio zastanowiłby się, czy nie zamienić Skrobańskiego za niego.
|