Karherop napisał(a):

Nie wiem, ale sie domyślam.
Wiecej, skoro juz sponsorujemy mu 10 dniowy obóz (powiedzmy ze z 5k w plecy, nie sa to mega koszty) to wyobrazam sobie ze doznaje ciężkiej kontuzji w ktorej koszt operacji to >30k.
I mozna sobie gdybac, co by bylo gdyby Jazdzynski zostal u sterów, bo wyobrazam sobie ze cielibysmy koszty na każdym polu, począwszy od bezsensownych kontraktow, a konczac na sponsorowaniu wycieczek.
|
Obawiam się że to będzie więcej niż 5 koła za wycieczkę dla Szota.